E-booki do pobrania
Przewodnik po wizach pracowniczych w Wielkiej Brytanii Kwiecień 2022 r.

Brytyjskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych (HOME OFFICE) ogłosiło zestaw zmian w brytyjskich przepisach imigracyjnych dotyczących wiz pracowniczych i tras dla pracodawców w celu rekrutacji i zatrudniania pracowników zagranicznych. Dla założycieli startup’ów, wysoko wykwalifikowanych pracowników, absolwentów…

GOING GLOBAL - JAK ROZWINĄĆ BIZNES ZA GRANICĄ. KROK PO KROKU

Biznesowy i prawnopodatkowy przewodnik o wyjściu poza Polskę i o organizacji biznesu z uwzględnieniem przepisów polskiego ładu.

PRZEWODNIK O PODATKACH MIĘDZYNARODOWYCH DLA INWESTORÓW I PRZEDSIĘBIORCÓW

Świat zmienia się szybko, z roku na rok coraz szybciej. Wraz z nim globalizuje się biznes. Sposób jego prowadzenia, struktury właścicielskie, wreszcie możliwości inwestycyjne. Powstają wciąż nowe rozwiązania, a stare szybciej odchodzą do lamusa. Podobnie jest z prawem, które reguluje biznes – choć niestety nie jest jednolite dla świata, a przedsiębiorca zobowiązany jest stosować się do zasad, które przy nieumiejętnym zastosowaniu mogą być bardzo dotkliwe. Zatem warto znać podstawy i ogólne zasady działania. Choćby po to, aby przygotować się zawczasu i nie musieć potem płacić dwukrotnie (albo więcej).
W tym celu przygotowaliśmy niniejszy ebook.

Nasze biura
Warsaw, Poland
Agno, Switzerland

Representative Office
Via Lugano 13 , 6982 Agno

Anna Maria Panasiuk ×
x

Formularz

Planuję zmianę rezydencji/przeprowadzkę poza PL
Planuję reorganizację inwestycji
Planuję założenie wehikułu inwestycyjnego