Podcast
O Kanale YouTube Wealth Advisory.Anna Maria Panasiuk
07/04/2022
3:24

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych tematyką wealth managementu, czyli interdyscyplinarnej dziedziny mającej na celu strategiczne zarządzanie majątkiem. 

Jeżeli chcesz zarządzać swoimi pieniędzmi bezpiecznie pod kątem prawnym, korzystnie pod względem finansowym i bezkonfliktowo pod kątem rodzinnym, znajdziesz tu rzetelną wiedzę i praktyczne rozwiązania w tym zakresie.

Nazywam się Anna Maria Panasiuk, jestem wealth advisorem i witam na moim kanale YouTube Wealth Advisory.Anna Maria Panasiuk, na którym będę systematycznie umieszczała wartościowe treści dotyczące strategicznego zarządzania majątkiem. Mój kanał jest przeznaczony dla przedsiębiorców prowadzących firmy rodzinne, osób pracujących na kluczowych stanowiskach kierowniczych, członków rodzin działających w biznesie, inwestorów i wszystkich zainteresowanych wspomnianą wyżej tematyką. 

Wealth Advisory to wsparcie strategiczne w zarządzaniu majątkiem, budowaniu aktywów i zabezpieczeniu rodziny. Do tej specjalizacji wymagane jest posiadanie zarówno twardych kompetencji prawniczych, ekonomicznych i finansowych, jak i miękkich – inteligencji emocjonalnej, budowania relacji i komunikacji. 

Dzięki dobraniu właściwych rozwiązań wealth management:

  1. Po pierwsze, zabezpieczysz majątek przed ryzykiem geopolitycznym oraz przed inflacją;
  2. Po drugie, ochronisz swój majątek przed błędnymi decyzjami inwestycyjnymi wynikającymi z niewiedzy lub działań emocjonalnych prowadzących do utraty pieniędzy;
  3. Po trzecie, wykorzystasz istniejący potencjał Twojego majątku; Dzięki strategicznemu podejściu do zarządzania aktywami, będziesz mógł go pomnażać i podejmować nowe inwestycje; 
  4. Po czwarte, podejmiesz decyzję, gdzie ulokować – w globalnym dziś świecie – swoje aktywa, swój biznes, a być może nosisz się z decyzją przeprowadzki – doradzę jak to zrobić najkorzystniej; 
  5. Po piąte, zminimalizujesz ryzyko konfliktów rodzinnych prowadzących do niszczenia relacji między spadkobiercami gdy Ciebie już nie będzie. Pomogę Tobie zapewnić płynne przejście aktywów na spadkobierców, bez zbędnych turbulencji oraz problematycznego udziału sądu rodzinnego w przypadku małoletnich dzieci.

Jestem Wealth Advisorem z 20-letnim międzynarodowym doświadczeniem. Jestem również powiernikiem zamożnych rodzin. Wdrażałam jako pionier struktury Family Office na rynku polskim. Na co dzień zajmuję się kompleksową ochroną majątku rodzin polskich i europejskich. Przeprowadzam zamożne rodziny przez międzypokoleniowe sukcesje, pozwalające przekazać aktywa nowemu pokoleniu. Zabezpieczam majątek rodzinny, chroniąc go przed stratą i wraz ze swoim eksperckim zespołem strategicznie doradzam w sprawie finansów, pomagając mnożyć pieniądze.

Wierzę, że ten wprowadzający materiał zainteresował cię na tyle, że zdecydujesz się towarzyszyć mi w kolejnych audycjach na YouTube. Dlatego zapraszam do subskrybowania kanału Wealth Advisory.Anna Maria Panasiuk poprzez klikniecie przycisku subskrybcji, a także zostawiania komentarzy, na które w oparciu o moje doświadczenie i aktualną wiedzę z chęcią Wam odpowiem. Kanał jest również dostępny jako podcast na Spotify i ApplePodcast. Do zobaczenia i miłego dnia! 

Powrót do listy podcastów
Skontaktuj się ze mną

Z przyjemnością przedstawię Ci możliwości dobrej organizacji i ochrony twoich aktywów. Działam lokalnie i międzynarodowo, dostosowuję najlepsze rozwiązania: prawne, podatkowe, biznesowe i finansowe do indywidualnych potrzeb klientów.

Wiadomość wysłana!

Dziękujemy za przesłanie formularza kontaktowego.

Wystąpił problem!

Przepraszamy, wystąpił chwilowy problem z przesłaniem formularza.
Odśwież stronę i spróbuj ponownie lub skontaktuj się z administratorem.

zdjecie
Anna Maria Panasiuk ×